fbpx
 
Doi tineri au fost înjunghiați pe o stradă din orașul Pantelimon

Doi tineri au fost înjunghiați pe o stradă din orașul Pantelimon


Doi tineri, de 17 și 21 de ani, au fost înjunghiați, în noaptea de sâmbătă spre duminică, pe o stradă din orașul Pantelimon.

„La data de 29 octombrie a.c., în jurul orei 22:08, Inspectoratul de Poliție al Județului Ilfov a fost sesizat prin apel 112 cu privire la faptul că, pe Strada Livezilor, Oras Pantelimon au fost înjunghiate 2 persoane de către un grup mai mare de persoane. La fața locului s-au deplasat imediat polițiștii orașului Pantelimon pentru activitățile specifice din competență, iar la adresa indicată au găsit 2 tineri, în vârstă de 21 de ani care prezenta leziuni traumatice la nivelul coastelor, respectiv 17 ani care prezenta leziuni traumatice la nivelul pieptului”, a transmis Poliția într-un comunicat de presă.

„La fața locului s-a deplasat și un echipaj medical, care a acordat primele îngrijiri medicale, ulterior fiind amândoi transportați la spital pentru acordarea de ingrijiri medicale de specialitate”, au mai transmis oamenii legii.

 

Sursa: G4Media


Citeste si...
Nota
(0 voturi)
Donație singulară
Donează suma dorită pentru susținerea proiectului ReporterIS
Suma: 

Donație lunara
Donează lunar pentru susținerea proiectului ReporterIS
Suma: 

Donație singulară
Donează suma dorită pentru susținerea proiectului ReporterIS
Suma: 

Donație lunara
Donează lunar pentru susținerea proiectului ReporterIS
Suma: 

Arhiva ReporterIS

« Septembrie 2023 »
Lu Ma Mie Jo Vi Sa Du
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30