fbpx

Compania de Transport Public Iaşi caută controlori de bilete: 11 posturi vacante

Compania de Transport Public Iaşi organizează selecție în vederea ocupării celor 11 posturi vacante de controlor bilete.

Persoanele interesate pot depune solicitările însoţite de CV şi xerocopii după următoarele documente: carte de identitate, diploma de studii si certificate de calificare sau atestate profesionale, cazier judiciar.

Condiţiile de participare la selecţie sunt :

  • studii - 10 clase + școala profesională;
  • apt medical şi psihologic;
  • fără antecedente penale;
  • garanţie materială.

Relaţii suplimentare se pot obţine la sediul firmei sau la telefon 0232.267.575.

Criteriile de selecţie sunt :

  • experienţă şi cunoştinţe specifice activităţii;
  • abilităţi de organizare şi planificare a activităţii personale;
  • responsabilităţi asumate, perseverenţă, pragmatism;
  • corectitudine, onestitate, cinste;
  • punctualitate, spirit de ordine şi disciplină ;
  • alte aptitudini: capacitatea de comunicare eficientă prin utilizarea unui limbaj specific, capacitate de argumentare logică, capacitate de gestionare a conflictelor, echilibru emoţional;
  • motivaţia candidatului.

Relaţii suplimentare se pot obţine la telefon 0332404709 sau la Serviciul MRU din str.Silvestru nr. 5.

Citeste si...
Nota
(0 voturi)
Donație singulară
Donează suma dorită pentru susținerea proiectului ReporterIS
Suma:

Donație lunara
Donează lunar pentru susținerea proiectului ReporterIS